Založ si blog

Vedenie mesta Košice si zahralo na cudzom ihrisku.

Stretnutie zástupcu magistrátu mesta Košice, so zástupcami firmy EEI, ktorá stále pôsobí v oblasti výberu parkovného v tomto meste,  sa jednoznačne uskutočnilo na cudzom ihrisku, kde domácimi bola bratislavská firma EEI.

V takomto prípade už pred stretnutím domáci vedú 1:0, kedykolvek sa môže „team“ posilniť a na lavičke sedí aj prípadný náhradník, ako žolík. Hostia bez náhradníkov a na cudzom ihrisku, sa musia brániť!

Pozícia strany, ktorá dáva výpoveď,nemá skĺznúť do roviny hosťa, ktorý je rád, že sa kdesi bude rokovať, a to rokovať o čomsi tak závažnom ako je výpoveď, resp. ukončenie právneho vzťahu s firmou, ktorá je pre nové vedenie mesta traumou a zatiaľ nenaplneným volebným sľubom.

Na oficiálnej stránke magistrátu mesta Košice od Nového roku je zavesený článok :  Parkovanie patrí Košičanom od 07.01.2019.

Na oficiálnej stránke EEI Košice je ( akoby sa nechumelilo ) zavesený oznam : S nami parkujete.

Chudák občan, rieši dilému , čo bolo skôr : sliepka, alebo vajce a niet toho, kto by mu dal jednoznačnú odpoveď. p. Poláček síce ubezpečoval občanov, že budú riadne informovaný o riešení, ale do dnešného dňa ( 10.01.2019), minimálne na “ Kuzmánke “ ani jedného info-vtáčika- letáčika. Pracovníci magistrátu, by si najradšej zobrali dovolenky, pretože relevantnú odpoveď na ako ďalej, nepoznajú.

A tak som sa dnes dozvedel, po stretnutí p. Burdigu ( poverený mestom na jednanie s EEI) , a vyjadrení hovorkyne magistrátu mesta Košice, že už je pripravený novelizovaný návrh VZN, do ktorého sa ešte zapracujú vylepšenia pre občanov. To ale nekorešponduje s vyhláseniami p. primátora o zabezpečenom parkovaní pre občanov od 07.01. 2019. Podľa hovorkyne mesta sa ešte (až teraz?) na budúci týždeň uskutoční stretnutie expertov na magistráte mesta.  Ešte, že nie v Bratislave. To by bolo 2: 0 pre EEI.

 

 

Idylka?

05.01.2019

Obrázky zimnej krajiny, ktorá je celá v bielom šate, zdôrazňujem CELÁ, pretože sniežik ostáva na chodníkoch celý deň,a to vďaka poslancom Národnej rady, ktorí novelizovali zákon o cestnej viac »

Interview s ( ne) celebritou.

28.12.2018

Marcelka a ja ( volám sa Róbert, familiárne Robo, keď som s Marcelkou tak Robko).sme moderátormi komerčného, pííííp rádia. Je koniec roka a tak v záujme počúvateľnosti a aktuálnosti vysielania, viac »

Mladí, silní, (ne) perspektívní.

12.12.2018

Aladár s Deziderom ma budili ráno o piatej. Už som síce nespal, pretože Jani , o ktorom sa tvrdí, že má chorobu, ktorú voláme "beteha" kašlal už dobrú hodinu, až sa matrac o ktorý sa s ním viac »

Markus Soeder, horst seehofer

Novým predsedom CSU sa stal Markus Söder

19.01.2019 13:21

V súčasnosti zastáva Söder pozíciu Bavorského premiéra.

Jadro, nukleárne, jadrové, atómové zbrane

Hitachi zmrazila projekt výstavby jadrových blokov v Británii

19.01.2019 12:47

Japonská spoločnosť Hitachi zmrazila projekt výstavby jadrového reaktora v Británii za tri bilióny jenov (približne 25 miliárd eur).

narcis1

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 12053x
Priemerná čítanosť článkov: 1004x

Autor blogu

Kategórie