Založ si blog

Vedenie mesta Košice si zahralo na cudzom ihrisku.

Stretnutie zástupcu magistrátu mesta Košice, so zástupcami firmy EEI, ktorá stále pôsobí v oblasti výberu parkovného v tomto meste,  sa jednoznačne uskutočnilo na cudzom ihrisku, kde domácimi bola bratislavská firma EEI.

V takomto prípade už pred stretnutím domáci vedú 1:0, kedykolvek sa môže „team“ posilniť a na lavičke sedí aj prípadný náhradník, ako žolík. Hostia bez náhradníkov a na cudzom ihrisku, sa musia brániť!

Pozícia strany, ktorá dáva výpoveď,nemá skĺznúť do roviny hosťa, ktorý je rád, že sa kdesi bude rokovať, a to rokovať o čomsi tak závažnom ako je výpoveď, resp. ukončenie právneho vzťahu s firmou, ktorá je pre nové vedenie mesta traumou a zatiaľ nenaplneným volebným sľubom.

Na oficiálnej stránke magistrátu mesta Košice od Nového roku je zavesený článok :  Parkovanie patrí Košičanom od 07.01.2019.

Na oficiálnej stránke EEI Košice je ( akoby sa nechumelilo ) zavesený oznam : S nami parkujete.

Chudák občan, rieši dilému , čo bolo skôr : sliepka, alebo vajce a niet toho, kto by mu dal jednoznačnú odpoveď. p. Poláček síce ubezpečoval občanov, že budú riadne informovaný o riešení, ale do dnešného dňa ( 10.01.2019), minimálne na “ Kuzmánke “ ani jedného info-vtáčika- letáčika. Pracovníci magistrátu, by si najradšej zobrali dovolenky, pretože relevantnú odpoveď na ako ďalej, nepoznajú.

A tak som sa dnes dozvedel, po stretnutí p. Burdigu ( poverený mestom na jednanie s EEI) , a vyjadrení hovorkyne magistrátu mesta Košice, že už je pripravený novelizovaný návrh VZN, do ktorého sa ešte zapracujú vylepšenia pre občanov. To ale nekorešponduje s vyhláseniami p. primátora o zabezpečenom parkovaní pre občanov od 07.01. 2019. Podľa hovorkyne mesta sa ešte (až teraz?) na budúci týždeň uskutoční stretnutie expertov na magistráte mesta.  Ešte, že nie v Bratislave. To by bolo 2: 0 pre EEI.

 

 

Cestovanie v MHD.

21.08.2019

Počas horúcich tohtoročných dní, môže sa cesta s využitím MHD zmeniť na pokračovanie filmu bratov Coenových, "Táto krajina nie je pre starých", čomu svedčí aj dnešná cesta autobusom viac »

Nekoncepčné snahy o nápravu nenapraviteľného.

16.08.2019

Ubehli takmer tri desaťročia, od historických chvíľ, keď Český a Slovenský národ jednotne, v snahe zmeniť marazmus spoločnosti, svojou vytrvalosťou otočil vývoj smerujúci k utópii, ktorú viac »

Reportáž z minulosti.

08.05.2019

Prvý deň školských prázdnin, poprelietalo teplými lúčmi júlové slniečko, a na dvor, ktorý bol spoločným pre tri činžiaky vylákalo včerajších školákov s povinnosťami, dnes mládež viac »

Tibor Gašpar

Projekt Oklamaní: Gašpar chce porozprávať o tom, čo sa dialo po Kuciakovej vražde

25.08.2019 22:40

Policajný exprezident Tibor Gašpar chce ukázať, ako sa vyšetrovala dvojnásobná vražda.

chemnitz, nemeco, polícia

V Chemnitzi sa rok po dobodaní Nemca zišli stovky extrémistov

25.08.2019 20:37

Za čin bol vo štvrtok odsúdený na 9,5 roka väzenia mladý Sýrčan.

Donald Trump

Biely dom: Trump ľutuje, že clá nezdvihol ešte vyššie

25.08.2019 20:37

Donald Trump ľutuje, že clá na čínsky tovar nezvýšil ešte výraznejšie. Takto interpretuje jeho nejednoznačné slová Biely dom.

Monika Jankovská

Opozičné strany žiadajú odvolanie Jankovskej, tá sa bráni

25.08.2019 18:22, aktualizované: 20:21

SaS nevidí dôvod, aby premiér a minister spravodlivosti čakali na potvrdenie jej väziem s Kočnerom.

narcis1

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 20
Celková čítanosť: 29612x
Priemerná čítanosť článkov: 1481x

Autor blogu

Kategórie